Kategori
Fotoğrafçılık, Kamera
Hakkında

Acıbadem tarihi olarak gelişmiş olan semtlerimizin yanı sıra estetik bakımından da yenilikleri sayesinde düğün fotoğraf çekimlerine tamamı ile uyumlu olan semtlerimizden sadece birisidir. Düğün fotoğrafçılığında ve düğün fotoğraf çekimlerinde mekan ve tercih edilecek pozlar büyük önem taşımaktadır. Düğün fotoğraf çekimleri anı olarak saklayıp yetişen nesle göstermek ve bakıp aynı duyguları hissetmek için birebir fırsat halindedir. Ve bu neden ile düğün fotoğraflarınız tamamı ile sizin isteğiniz doğrultuda olmalıdır. Acıbadem fotoğrafçısı düğün fotoğraf çekimleri için gayet uygun semtlerimizden biridir. Bunların yanı sıra fotoğraf çekimi konusunda üstün profesyonelliğe ulaşmış olan Boğaç göl ile sizlere unutamayacağınız fırsatlar sunmaktayız.

Düğün Fotoğrafçılığında Poz tercihi çok önemli!

Bunların yanı sıra dikkat etmeniz gereken bir diğer önemli konu poz tercihidir. Düğün fotoğrafçılığında poz olmaz ise olmaz bir yere sahiptir. Eski dönem düğün fotoğraf çekimlerine bakıldığında sık olarak karşımıza iç mekan düğün fotoğraf çıkmaktaydı. Fakat bu durum artık gelişen neslin farklı algıları ve değişen tarz modelleri ile çok daha farklı bil yol almakta. Artık çiftlerimiz sık olarak dış mekan çekimlerini tercih etmekte. İsterseniz en çok nereler tercih ediliyor hep birlikte göz atalım;
-Topkapı sarayı
-Yerebatan sarnıcı
-Unkapanı
-İstanbul şehir surları
-Bab-ı Ali Kapısı
-Çiçek pasajı
-Çamlıca tepesi
-Kız Kulesi
-Galata Kulesi
Ve buna benzer tarihi yerlerde düğün fotoğraf çekimlerine sıkça rastlamamız mümkündür. Acıbadem fotoğrafçısı tercih edebileceğiniz kaliteli fotoğrafçılardan biridir. Bizler bu işi maddi açsından çok manevi olarak olduğundan çok daha fazla sevmekteyiz. Çiftlerimizin yeni heyecanı ve mutluluğunu görmek bizleri fotoğrafçılığa daha çok bağlamaktadır. Ve buda iş konusunda ki profesyonelliğimizin en üst seviyelere taşınmasına yardımcı olmaktadır. Belli başlı kurallarımızı bünyemizde bulundurduğumuz için fotoğrafçılık alanında başaramayacağımız hiçbir iş bulunmaktadır. Acıbadem fotoğrafçısı fotoğrafçılık konusunda uzmanlaşmış olan kaliteli semtlerimizden biridir. Detaylı bilgi ve tanıtım için lütfen bizimle iletişime geçiniz.